MÖBLER / Skåp & hyllor / Garderobsskåp 5348102
nr 534 8102
Garderobsskåp
1890-tal, längd: 100, djup: 55, höjd: 166, (slitage)
Utrop:
300 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 4 augusti 2008
kl 16:40:11
500 kr
1.500 kr
600 kr
1.000 kr
1.500 kr
2.100 kr
2.100 kr
2.300 kr
2.500 kr